Bank Spółdzielczy w Krokowej

Slajdy

  •  

     

    Bliskość

    Cenimy kontakt z klientem

O Banku

Treść strony

Bank Spółdzielczy w Krokowej jest bankiem solidnym, bezpiecznym, nowoczesnym, wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Podstawą naszej działalności jest profesjonalne świadczenie usług finansowych, dbając przede wszystkim o rozwój gospodarczy środowisk lokalnych. Bank specjalizuje się w obsłudze finansowej klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Bank Spółdzielczy w Krokowej to bank, któremu ufają klienci bo jest Bankiem Polskim i takim pozostanie na zawsze. Jest bankiem  założonym przez rdzennych mieszkańców ziemi kaszubskiej, bankiem o którym prawie tysiąc jego członków mówi, że to "nasz Bank".

Przynależność do Spółdzielczej Grupy Bankowej zobowiązuje nas do nieustannego zwiększania jakości i kompleksowości świadczonych usług, co nieustannie czynimy. Połączenie nowoczesności z ponad 70-letnią tradycją i polskim kapitałem determinuje mocną pozycję naszego banku na rynku usług finansowych. Banki SGB obecne na rynku są od wielu lat partnerem godnym zaufania.

Wypełniając zapisy Statutu nasz Bank aktywnie uczestniczy w życiu społeczno-kulturalnym i gospodarczym społeczności, w której funkcjonuje. Czynimy bardzo dużo, aby Bank Spółdzielczy w Krokowej był postrzegany pozytywnie.

 

 

O banku - link

  • Placówki i bankomaty

Kalkulator kredytowy

Skorzystaj z kalkulatora
i oblicz koszt oraz ratę kredytu
Symulator

Kursy walut

Dane z dnia: 2022-10-02
1 CHF5.1200[kurs w dół]0.0000
1 EUR4.8637[kurs w dół]0.0000
1 GBP5.4331[kurs w dół]0.0000
1 USD5.0328[kurs w dół]0.0000
Szczegóły notowań

Spółdzielcza Grupa Bankowa

Prawa kolumna - podstriona

Kontakt oraz mapa dojazdu

Mapa

[obiekt mapy]

Kontakt

Bank Spółdzielczy
w Krokowej

ul. Żarnowiecka 1
84-110 Krokowa
tel. 58 675-47-00

REGON 000496082
NIP 587-020-03-52

bank@bs.krokowa.pl

SWIFT: GBWCPLPP

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności:

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.